konya dil kursu, konya ingilizce kursu

CAMBRIDGE SINAVLARI

Uluslararası geçerliliği olan, her sene 130'dan fazla ülkede 2700 civarında merkezde 3 milyondan fazla kişinin girdiği sınavlardır. 

Sınav programlarımız, konusunda uzman tecrübeli, anadili İngilizce olan yabancı eğitmenler tarafından, geçmişten günümüze uygulanmış sınavların yakın takibinden gelen tecrübe ile hazırlanan, sınav mantığının en iyi şekilde öğrenciye aktarıldığı kaliteli ve geniş içerikli eğitim materyalleri kullanılarak verilmektedir. Cambridge Sınav eğitimlerimiz  'Grup, Teke Tek ve Online' olarak verilmektedir. 

 • YLE Starters (Pre A1): Young Learners Starters

Starters, çocukların dil öğrenme serüveninde atılan ilk adımdır. Bu sınav sayesinde, çocuklar günlük yazılı ve sözlü İngilizce ile eğlenceli ve motive edici bir şekilde tanışma imkanı bulur.

 • YLE Movers (A1): Young Learners Movers

Movers, çocukların dil öğrenme serüveninde Cambridge English: Starters sınavından sonraki 2. adımdır. Çocukların dil becerilerini geliştirmesine ve İngilizce seviyelerini ilerletmesine yardımcı olmak için mükemmel bir yoldur. 

 • YLE Flyers (A2): Young Learners Flyers

Flyers, çocukların dil öğrenme serüveninde Cambridge English: Movers sınavından sonraki 3. adımdır. Çocukların temel seviyede günlük sözlü ve yazılı İngilizce ile başa çıkabildiğini göstermenin mükemmel bir yoludur. 

 • KET (A2): Key English Test

KET, Cambridge Universitesinin temel seviyedeki Avrupa dil çerçevesine gore A2 seviyesindeki öğrenciler için hazırlamış olduğu bir testtir.

Sınav okuma,yazma konuşma ve dinleme kısımlarından oluşup, çoğunlukla YLE sınavlarını tamamlayan öğrencilerin İngilizcede bir adım daha yükselmek amacıyla aldıkları bir sınavdır.

 • PET (B1): Preliminary English Test

Pet sınavı Cambridge Üniversitesinin orta düzeydeki,Avrupa Dil çerçevesine göre B1 seviyesindeki öğrencileri için hazırladığı bir sınavdır. PET sınavı İngilizceyi günlük hayatta kullanma yeteneğinizi yansıtır. Türkiye'de birçok young learners bu sınavı KET sınavından sonraki adım olarak almaktadır.

 • FCE (B2): First Certificate in English

First certificate in English (FCE) sınavı Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Sınıflandırılmasında (The Common European Framework) B2 seviyesinde olan öğrenciler için yapılan bir sınavdır. İngiltere'deki çoğu kolej ve üniversitede programlara kabul için yeterlidir ayrıca şirketlerin eleman seçimlerinde adaylar için bir referans olma niteliğindedir. 

Sınav okuma, yazma, dinleme ve konuşma bölümlerinden oluşur.

Sınav sistemiyle paralel olarak FCE hazırlık eğitimleri 5 bölümden oluşmaktadır. (Listening, Speaking, Reading, Writing, Use of English) FCE sınıflarına alınan ve zaten belirli bir seviyede İngilizce bilgisine sahip olan öğrenciler taktik ağırlıklı bir sınav olan FCE’de performansı artırmayı amaçlayan bir eğitim anlayışıyla yetiştirilirler.

Eğitim sistemi, sınav sistemi ve stratejileri doğrultusunda uygulama içeriklidir ve Genel İngilizce eğitim çalışmalarını içermez.

FCE sınavına yönelik eğitimler 4. kur seviyesinde olan yani intermediate seviyesi ve üzerindeki öğrenciler için uygundur.

 • CAE (C1): Certificate in Advanced English

Certificate in Advanced English, Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Sınıflandırılmasında (The Common European Framework) C1 seviyesinde olan öğrenciler için yapılan bir sınavdır. Bu sınav sosyal hayatlarında ingilizceyi konuşma ve yazmada profesyonel düzeyinde kullanan öğrenciler için amaçlanmıştır. Uluslararası alanda birçok üniversite, şirket ve devlet kurumu tarafından kabul gören bir sertifikadır. İleri düzeyde İngilizce seviyesine sahip olduğunuzu gösterir.

CAE sınavına yönelik eğitimler advanced seviyesi ve üzerindeki öğrenciler için uygundur.

Sınav sistemiyle paralel olarak CAE hazırlık eğitimleri 5 bölümden oluşmaktadır. (Listening, Speaking, Reading, Writing, Use of English) CAE sınıflarına alınan ve zaten belirli bir seviyede İngilizce bilgisine sahip olan öğrenciler taktik ağırlıklı bir sınav olan CAE’de performansı artırmayı amaçlayan bir eğitim anlayışıyla yetiştirilirler.

Eğitim sistemi, sınav sistemi ve stratejileri doğrultusunda uygulama içeriklidir ve Genel İngilizce eğitim çalışmalarını içermez.

CAE sınavına yönelik eğitimler 5. kur seviyesinde olan yani upper intermediate seviyesi ve üzerindeki öğrenciler için uygundur.

 • CPE (C2): Certificate of Proficiency in English

Certificate of Proficiency in English Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Sınıflandırılmasında (The Common European Framework) C2 seviyesinde olan öğrenciler için yapılan bir sınavdır. CPE sertifikasına sahip olması ingilizceyi kolaylıkla konuşup kendini her türlü şekilde en iyi ifade edebildiği düzeyde ingilizceye sahip olduğunun kanıtıdır.

Bu sınav profesyonel ve akademik alanda ileri düzeyde iletişim kurma kabiliyetinizi göstermek için tasarlanmıştır.

Sınav okuma, yazma, dinleme ve konuşma bölümlerinden oluşur. Bu düzeyde İngilizce konuşanlar profesyonel ve akademik alanda ileri düzeyde iletişim kurabilir.

Sınav sistemiyle paralel olarak CPE hazırlık eğitimleri 5 bölümden oluşmaktadır. (Listening, Speaking, Reading, Writing, Use of English) CPE sınıflarına alınan ve zaten belirli bir seviyede İngilizce bilgisine sahip olan öğrenciler taktik ağırlıklı bir sınav olan CPE’de performansı artırmayı amaçlayan bir eğitim anlayışıyla yetiştirilirler.

Eğitim sistemi, sınav sistemi ve stratejileri doğrultusunda uygulama içeriklidir ve Genel İngilizce eğitim çalışmalarını içermez.

CPE sınavına yönelik eğitimler 6. kur seviyesinde olan yani advanced seviyesi ve üzerindeki öğrenciler için uygundur.

 • BEC: Business English Certificates

BEC, iş dünyasında kullanılan İngilizcenizin yeterliliğini test eden bir sınavdır. BEC üniversitelere ve meslek eğitimi veren okullara giriş için istenen ve İngilizce yeterliliğini gösteren bir belge olduğu gibi iş hayatında kariyer gelişimi için  bir fırsat yaratır.

 • BULATS: Business Language Testing Service

BULATS dünya çapında, işe alım, yetenek yönetimi ve kariyer planlaması gibi amaçlarla çalışanlarının İngilizce yeterliliğini ölçen firmalar tarafından tanınan bir İş İngilizcesi sınavıdır. 

 • ILEC: International Legal English Certificate

ILEC, adayların uzman hukukçularla etkili bir şekilde İngilizce iletişim kurma becerilerini ve hukuki çalışmalar yapabileceğini ispat eden bir yeterlilik sertifikasıdır. ILEC hukuk öğrencilerine, avukatlara, uluslararası şirketlerde çalışan orta ve üst düzey yöneticilere  hukuk İngilizcesine sahip olduklarını kanıtlamaya yarar.

 • ICFE: International Certificate in Financial English

ICFE, dünyanın en büyük finans ve muhasebe kuruluşu olan ACCA'nın geliştirdiği mesleklerinde profesyonelleşmiş finansçıların çalıştıkları alana özgü mesleki İngilizce becerilerini ispat etmelerini sağlar. Bu sınav, finans ve muhasebe sektöründe yer alan şirketlerde, profesyonel olarak çalışmak isteyen adaylara kariyerlerinde yükselme imkanı verir.

 

Aşkan Mh., Yeni Meram Cd., No:230, Meram,

KONYA, TURKEY

 

Tel: +90.332.325 22 40

Fax: +90.332.325 12 42

E-Mail: info@hasdil.com.tr

 

Fiyat Bilgisi İçin Sizi Arayalım

Bizi takip edin:

 

 • Instagram
 • Facebook Classic

© 2018 by Hasdil.