konya dil kursu, konya ingilizce kursu

KURUMSAL EĞİTİMLER

Kurumsal programlarımız, profesyonellere ve kurumlara yönelik hazırlamış olduğumuz mesleki dil eğitim programlarımızdır. Programlarımız tamamen kurumun ve kişilerin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda hazırlanmaktadır. Eğitimin içeriği, süresi, niteliği şirket yönetiminin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda konusunda uzman eğitim danışmanlarımız tarafından belirlenir.Bu programlarımızda, Mesleki Dil Eğitimi, Genel İngilizce, Almanca ve Fransızca, Sınavlara Hazırlık kursları verilmektedir. Kurumsal kurslarımız eğitim alacak kurumun belirlediği bir yerdede yapılabilir.

Şirket çalışanlarına yönelik kurs merkezimizde verilen eğitimlerde ise 2 farklı metot izlenir.

  • Kapalı Grup Eğitimler: Şirket çalışanları kendilerine özel sınıflarda eğitim alırlar. Sınıf mevcudu tamamen şirket çalışanlarından oluşur.

  • Standart Eğitimler: Şirket çalışanları standart sınıflarımızda diğer kursiyerlerimizle birlikte eğitim alırlar. 

Kişiye özel hazırladığımız özel ders programlarımızda vardır. Tek bir şirket çalışanı veya yöneticilere verilen kişiye özel programlardır. Bu programlarda isteğe bağlı olarak şirket içinde, kendi merkezimizde yada  'Online' yapılabilir.

Dil Seviye Tespit Sınav Danışmanlığı

Şirketlerin işe alım süreçlerinde aday değerlendirmelerini sağlamak ve mevcut personellerinin dil seviyeleri hakkında bilgi sahibi olabilmeleri için sağladığımız bir hizmettir.

 

Bu seviye tespit sınavları ile şirket personelinin dinleme, konuşma, okuma, yazma ve gramer bilgileri ölçülerek uluslararası kabul gören standartlara göre İngilizce sertifikalandırılır.

 

Belirli zaman aralıklarında güncellenebilecek bu sınavlar ile personelin mevcut dil seviyeleri ölçülerek eğitim ihtiyaçları belirlenir.  Bu tespitler sonucunda eğitim direktörlüğü tarafından belirlenecek eğitimsel çözümler raporlanarak şirket yönetimine sunulur.

 

Aşkan Mh., Yeni Meram Cd., No:230, Meram,

KONYA, TURKEY

 

Tel: +90.332.325 22 40

Fax: +90.332.325 12 42

E-Mail: info@hasdil.com.tr

 

Fiyat Bilgisi İçin Sizi Arayalım

Bizi takip edin:

 

  • Instagram
  • Facebook Classic

© 2018 by Hasdil.