EXECUTIVE COURSES

Executive programlarımız, profesyonellere ve kurumlara yönelik hazırlamış olduğumuz mesleki dil eğitim programlarımızdır. Programlarımız tamamen kurumun ve kişilerin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda hazırlanmaktadır. Eğitimin içeriği, süresi, niteliği şirket yönetiminin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda konusunda uzman eğitim koordinatörlüğümüz tarafından belirlenir.Bu programlarımızda, Mesleki İngilizce, Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Sınavlara Hazırlık kursları verilmektedir. Executive kurslarımız Şirket İçi Eğitimler (In House) ve Şubede Eğitim şeklinde verilir.

Şirket İçi Eğitimlerde kurslar şirketin belirlediği yerde gerçekleştirilir.

Şirket çalışanlarına yönelik kurs merkezimizde verilen eğitimlerde ise 2 farklı metot izlenir.

  • Kapalı Grup Eğitimler: Şirket çalışanları kendilerine özel sınıflarda eğitim alırlar. Sınıf mevcudu tamamen şirket çalışanlarından oluşur.

  • Standart Eğitimler: Şirket çalışanları standart sınıflarımızda diğer kursiyerlerimizle birlikte eğitim alırlar. 

Kişiye özel hazırladığımız özel ders programlarımızda vardır. Tek bir şirket çalışanı veya yöneticilere verilen kişiye özel programlardır. Bu programlarda isteğe bağlı olarak şirket içinde veya kendi merkezimizde yapılabilir.

İngilizce Seviye Tespit Sınav Danışmanlığı

Şirketlerin işe alım süreçlerinde aday değerlendirmelerini sağlamak ve mevcut personellerinin dil seviyeleri hakkında bilgi sahibi olabilmeleri için sağladığımız bir hizmettir.

 

Bu seviye tespit sınavları ile şirket personelinin dinleme, konuşma, okuma, yazma ve gramer bilgileri ölçülerek uluslararası kabul gören standartlara göre İngilizce sertifikalandırılır.

 

Belirli zaman aralıklarında güncellenebilecek bu sınavlar ile personelin mevcut İngilizce seviyeleri ölçülerek eğitim ihtiyaçları belirlenir.  Bu tespitler sonucunda eğitim direktörlüğü tarafından belirlenecek eğitimsel çözümler raporlanarak şirket yönetimine sunulur.

 

 

 

Aşkan Mh., Yeni Meram Cd., No:230, Meram,

KONYA, TURKEY

 

Tel: +90.332.325 22 40

Fax: +90.332.325 12 42

E-Mail: info@hasdil.com.tr

 

Fiyat Bilgisi İçin Sizi Arayalım

Bizi takip edin:

 

  • Instagram
  • Facebook Classic

© 2018 by Hasdil.