konya dil kursu, konya ingilizce kursu

BİZ KİMİZ VE NELER YAPIYORUZ?

2001 yılında yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti vererek başladığımız faaliyetlerimize 2009 yılında dil eğitimini de ekleyerek devam etmekteyiz. Kurulduğumuz günden beri uluslararası standartlarda dil eğitimi ve yurtdışı eğitim danışmanlığı vermekteyiz.

Eğitimlerimizi anadili İngilizce, Almanca ve Fransızca olan ve pedagojik formasyona sahip yabancı öğretmenlerle gerçekleştirmekteyiz. 

Hasdil'de tamamen size özel hazırlanan eğitim programları ile yabancı dili hayatınızda aktif bir şekilde kullanmanızda yardımcı olacağız. Uyguladığımız eğitim programları, müfredat, metodoloji ve ölçme-değerlendirme sistemi açısından Avrupa Dil Yeterlilik standartlarına da (CEFR) uyumludur.

Ayrıca öğrencilerimizi dünya çapında tanınmış dil okulları, üniversiteler ve diğer eğitim kurumlarına  yerleştirmekteyiz. 

Eğitim danışmanlarımız, kendileri de yurtdışı eğitim süreçlerinden geçmiş ve yurtdışında belli süreler yaşamış kişilerdir. Öğrencilerimizin okul, ülke seçiminde, konaklama yerlerinin ayarlanmasında, vize başvurularında, uçak bileti alımlarda ve yurtdışı eğitimi için ihtiyaç duyabilecekleri her alanda yardımcı olmaktayız. 

HİZMETLER

Hasdil%20Logo%202_edited.png
yurtdışı eğitim, ingilterede eğitim, kanada, yurtdışı dil eğitimi

 

Aşkan Mh., Yeni Meram Cd., No:230, Meram,

KONYA, TURKEY

 

Tel: +90.332.325 22 40

Fax: +90.332.325 12 42

E-Mail: info@hasdil.com.tr

 

Fiyat Bilgisi İçin Sizi Arayalım

Bizi takip edin:

 

  • Instagram
  • Facebook Classic

© 2018 by Hasdil.