ONLINE EĞİTİM

İngilizce’nin, sıradan bir yabancı dil olmanın ötesinde tüm dünyada kabul gören ortak bir iletişim dili haline gelmesi, bu dilin öğrenilmesine duyulan ihtiyacı her geçen gün biraz daha arttırıyor. Online eğitimlerimizin çok tercih edilmesinin en önemli nedeni, eğitime engel olabilecek bir çok mazereti ortadan kaldırması ve kişinin ihtiyaçlarına özel bir eğitim hizmeti sunması. İnternet hayatımızın vazgeçilmezi. Gelişen teknolojik ürün ve uygulamaların da yardımıyla her türlü ihtiyacımızı internet üzerinden karşılayabiliyoruz. Peki interneti kullanarak yabancı dil öğrenebilmek mümkün mü? Online eğitimlerimiz ile size İngilizce'yi en kolay ve bütçenize uygun bir ücretle en kaliteli şekilde öğretmenin kapılarını açıyoruz. Eğitim almak istediğiniz yeri ve zamanı kendiniz seçiyorsunuz. İster evinizde, ister iş yerinizde, ister bir parkta, ister tatilde veya iş seyahatinde sizin belirlediğiniz farklı bir ortamda günün herhangi bir saatinde dersinizi alabilirsiniz. Ders sürelerinin 30 dakika olması sizi sıkmaz ve dikkatinizin dağılmasına engel olur. Derslerinizin günlerini, saatlerini ve öğretmenlerinizi kendiniz seçersiniz. Online dil eğitimi ayrıca, klasik metodlara göre çok daha hesaplıdır. Fiyat/performans açısından baktığınızda, verdiğiniz ücretin karşılığını fazlasıyla alırsınız. İngilizce öğrenmek için kapı kapı dolaşıp, size sunulan şartlara göre hayat akışınızı değiştirmek zorunda kalmıyorsunuz. Online dil Aksine şartları siz belirliyor ve bir yandan günlük yaşantınıza devam ederken diğer yandan İngilizce öğrenmiş oluyorsunuz. Herkesin İngilizce seviyesi veya İngilizce’ye ihtiyaç duyduğu alan aynı değildir. Bu nedenle, kişiye özel hazırlanan programlarımızla eğitiminiz ihtiyaçlarınız doğrultusunda kişiselleştiriyoruz.

Online eğitim için ihtiyacınız olan sadece internet bağlantısı ve SKYPE bağlantısı kurabileceğiniz bir cihaz. Derslerimiz görüntülü yapılmaktadır ayrıca yazılı olarak da iletişim kurma imkanınız vardır.

Online eğitimlerimizde ders sürelerimiz 30 dakikadır. Eğitimleri Türk ve anadili İngilizce olan yabancı öğretmenlerimizden alabilirsiniz. Ders içeriğini siz oluşturabilirsiniz. Örneğin telaffuz sıkıntısı yaşıyorsanız derslerinizin içeriğini bu eksiğinizi giderecek şekilde seçebilirsiniz veya iş hayatınızda karşılaştığınız İngilizce ile ilgili problemleri gidermek için mesleki İngilizce eğitimine ağırlık verebilirsiniz. Aynı şekilde, konuşma, yazma, okuma, gramer gibi farklı içerik tiplerinden hangisine daha fazla yoğunlaşmak istiyorsanız seçiminizi yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ONLINE EĞİTİM PAKETLERİMİZ

 • 10 Ders 

 • 15 Ders 

 • 20 Ders 

 • 25 Ders 

 • 50 Ders 

 • 75 Ders 

 • 100 Ders 

 • 125 Ders 

 • 150 Ders

 • 200 Ders

 

Aşkan Mh., Yeni Meram Cd., No:230, Meram,

KONYA, TURKEY

 

Tel: +90.332.325 22 40

Fax: +90.332.325 12 42

E-Mail: info@hasdil.com.tr

 

Fiyat Bilgisi İçin Sizi Arayalım

Bizi takip edin:

 

 • Instagram
 • Facebook Classic

© 2018 by Hasdil.