konya dil kursu, konya ingilizce kursu

ONLINE EĞİTİMLER

Online eğitimlerimizin çok tercih edilmesinin en önemli nedeni, eğitime engel olabilecek bir çok mazereti ortadan kaldırması ve kişinin ihtiyaçlarına özel bir eğitim hizmeti sunması. İnternet hayatımızın vazgeçilmezi. Gelişen teknolojik ürün ve uygulamaların da yardımıyla her türlü ihtiyacımızı internet üzerinden karşılayabiliyoruz.

'Peki interneti kullanarak yabancı dil öğrenebilmek mümkün mü?' Online eğitimlerimiz ile size Yabancı Dili en kolay ve bütçenize uygun bir ücretle en kaliteli şekilde öğretmenin kapılarını açıyoruz. Eğitim almak istediğiniz yeri ve zamanı kendiniz seçiyorsunuz. İster evinizde, ister iş yerinizde, ister bir parkta, ister tatilde veya iş seyahatinde sizin belirlediğiniz farklı bir ortamda günün herhangi bir saatinde dersinizi alabilirsiniz. Derslerinizin günlerini, saatlerini ve öğretmenlerinizi kendiniz seçersiniz. Online dil eğitimi ayrıca, klasik metodlara göre çok daha hesaplıdır. Fiyat/performans açısından baktığınızda, verdiğiniz ücretin karşılığını fazlasıyla alırsınız. Yabancı dil öğrenmek için kapı kapı dolaşıp, size sunulan şartlara göre hayat akışınızı değiştirmek zorunda kalmıyorsunuz, aksine şartları siz belirliyor ve bir yandan günlük yaşantınıza devam ederken diğer yandan dil öğrenmiş oluyorsunuz. Herkesin seviyesi veya dile ihtiyaç duyduğu alan aynı değildir. Bu nedenle, kişiye özel hazırlanan programlarımızla eğitiminiz ihtiyaçlarınız doğrultusunda kişiselleştiriyoruz.

Online eğitim için ihtiyacınız olan sadece internet bağlantısı ve ZOOM bağlantısı kurabileceğiniz bir cihaz. Derslerimiz görüntülü yapılmaktadır ayrıca yazılı olarak da iletişim kurma imkanınız vardır.

Eğitimleri Türk ve yabancı öğretmenlerimizden alabilirsiniz. Ders içeriğini siz oluşturabilirsiniz. Örneğin telaffuz sıkıntısı yaşıyorsanız derslerinizin içeriğini bu eksiğinizi giderecek şekilde seçebilirsiniz veya iş hayatınızda karşılaştığınız İngilizce ile ilgili problemleri gidermek için mesleki İngilizce eğitimine ağırlık verebilirsiniz. Aynı şekilde, konuşma, yazma, okuma, gramer gibi farklı içerik tiplerinden hangisine daha fazla yoğunlaşmak istiyorsanız seçiminizi yapabilirsiniz.

ONLINE KURSLARIMIZ

 

Aşkan Mh., Yeni Meram Cd., No:230, Meram,

KONYA, TURKEY

 

Tel: +90.332.325 22 40

Fax: +90.332.325 12 42

E-Mail: info@hasdil.com.tr

 

Fiyat Bilgisi İçin Sizi Arayalım

Bizi takip edin:

 

  • Instagram
  • Facebook Classic

© 2018 by Hasdil.